Stop fajčeniu hypnózou

Odučenie od fajčenia hypnózou

Pokúšali ste sa už niekoľkokrát  prestať fajčiť? A nevyšlo to? Zároveň sa bojíte toho, že priberiete strašným spôsobom alebo že budete nervózny alebo depresívny? Áno, takto to žiaľbohu často končí. Ale prečo je to tak? Ide o to že keď prestanete fajčiť silou svojej vôle, nestávate sa skutočným nefajčiarom, len potláčate svoju chuť na cigaretu. Čo funguje ako taký nafukovací matrac, ktorý keď potlačím na jednej strane nadvihne sa mi zase na druhej. V tomto prípade sa to prejaví najčastejšie ako ataky „žravosti“. Takže fajčiar, ktorý je odučený od fajčenia NÁSILNE je stále fajčiar a najradšej by ďalej fajčil, keby mu to nespôsobovalo problémy. A ľudí ktorý to týmto spôsobom zvládnu je len 6% ostatých 94% sa vracia naspäť k fajčeniu!!!

Skutočný nefajčiar, ktorý sa odučil fajčeniu správnym spôsobom na rozdiel od vôľou odučeného nefajčiara na cigarety chuť nemá. Cigarety stratili pre neho príťažlivosť a pripadajú mu dokonca nudné. Skutočnému nefajčiarovi nevadí ani keď vidí niekoho fajčiť a nemá ani nábehy niekoho o škodlivosti fajčenia presviedčať. Skutočný nefajčiar je spokojný sám so sebou.

Správnym spôsobom prestať fajčiť a stať sa skutočným nefajčiarom umožňuje hypnóza, čo dokazujú štúdie a desiatky rokov praxe na tomto poli. Ja vám ponúkam jedinečný a prepracovaný systém „Frei ohne Rauch®“ vyvinutý nemeckým Hypnoterapeutom Dirkom Treuschom, ktorý je kombináciou hypnoterapie a kognitívne aktívneho dialógu. Sedenie je rozdelené na dve časti.

Kognitívny dialóg:

  • Vysvetlím vám skutočné príčiny fajčenia, prečo nefungujú všeobecne známe odvykacie techniky, prečo nefungujú výstražné nápisy na cigaretách. Vysvetlím vám ako sa môžete stať skutočným nefajčiarom a cieľom je aby ste sa na tento stav nefajčiara skutočne tešili, pretože znovu získate vašu stratenú slobodu a zdravie.

Dĺžka cca. 90 min.

Hypnóza:

  • V hypnóze zmením vaše nevedomé vzorce chovania, rituály odmeňovania sa cigaretou budú zrušené a prianie po čistom zdravom, cigaretami neznečistenom vzduchu sa zosilní a bude pevne zakotvené do vášho podvedomia. Týmto spôsobom sa preprogramuje vaše myslenie a jednanie, vaše podvedomie bude presvedčené o tom že ste nefajčiar,  čomu sa prispôsobí vaše denné vedomie a zároveň sa tým zmení vaše jednanie.
  • V hypnóze vám umožním zažiť stav v akom budete, keď sa stanete skutočným nefajčiarom, stav na ktorý ste už možno zabudli. Zažijete zase tu stratenú slobodu a budete sa môcť zase zhlboka nadýchnuť. Zaktivujem váš imunitný systém ktorý začne odstraňovať následky fajčenia. S pomocou hypnózy vám umožním prejsť detoxikáciou bez veľkých vedľajších účinkov. Nikdy nie je neskoro prestať s fajčením.

Dĺžka cca. 90 min.

Scroll to Top